Біопальне A-95 ЕСО+: Європейська якість за українську ціну  фото

Компанія  «ВОГ  РІТЕЙЛ» презентувала альтернативне біопальне А-95 есо+. В чому перевага пального та скільки етанолу має містити паливо розповів генеральний директор "ВОГ РІТЕЙЛ» Сергій Корецький.

Який вміст етанолу має нове біопальне A-95 есо+ та чи відповідає воно законодавчим нормам?

Згідно з українським законодавством біопальне  є  альтернативним  видом пального та має містити не менше 30% етанолу. На жаль, його часто плутають з вуглеводневими авто бензинами, яким в Україні дозволено вміст лише 5% кисневмісних сполук.  З січня 2016-го цей показник  зросте  до  7%.  Проте  конкуренти, як виявилося, не готові до появи преміального продукту і розповсюджують  недостовірну  інформацію  про  суттєве перевищення кількості біоетанолу в А-95 есо+. 

Де виробляється пальне?

А-95 есо+ виробляється на Мажейкяському НПЗ концерну «Орлен» у Литві. В Україні поки не розроблені стандарти для біоетанольного пального, тож європейські виробники постачають в Україну пальне відповідно до стандартів ЄС. Зокрема, вихлопні гази пального 95 eco+  не містять канцерогенних  речовин  -  бензапирена  та  інших  ароматичних вуглеводнів. У його складі суттєво знижена концентрація сірки й бензолу. Окрім екологічності, біопальне 95 eco+ завдяки своїм «миючим» властивостям, доглядає за паливною системою автомобіля, а низька температура згоряння дозволяє зменшувати теплове навантаження на деталі машини.

Чи проходив продукт тестування?

Продукт запустили у виробництво після восьми місяців розробок та тестувань. Так, зокрема, щоб скорегувати недоліки альтернативних палив, в формулу додали багатофункціональні американські присадки. Важливо, що біобензин «Орлен» випускається за ексклюзивним контрактом, тому багатьом конкурентам «ВОГ  РІТЕЙЛ» відмовили в проханні «повторити формулу».   


Які основні переваги біопального А-95 есо+?

1. Кількість спирту  дорівнює 36%, що дозволяє  спокійно заправлятися взимку. 
2. Не містить шкідливих речовин (0,3% бензолу і 10% ароматики). 
3. Лідирує  за  антикорозійними  показниками, а саме за наявністю присадки, яка підвищує показник кислотного параметра pH. Він повинен бути від 6 до 9, тому біобензин від WOG зі  значенням  7,4  одиниці  відповідає 
нормі. 
4.  Щодня компанія продає 30 тис. літрів пального  й  ця  динаміка  позитивна. Програма  лояльності  ПРАЙД  по-
казує, що 90% людей, які заправились альтернативним  пальним  продовжують його купувати. Загрузка...

Оставьте первый комментарий