Парламент Португалії легалізував евтаназію для невиліковно хворих фото

Парламент Португалії схвалив легалізацію евтаназії - країна стане сьомою в світі, де невиліковно хворі пацієнти зможуть звертатися за допомогою до лікаря, щоб піти з життя. 


“Цим голосуванням парламент додав гідності нашої демократії”, – сказав депутат від лівого блоку Хосе Мануель Пуреза, назвавши схвалення документа “демократичною відповіддю на фундаменталізм і страх”.


Людям, старшим за 18 років, буде дозволено простити медиків допомогти завершити життя у випадку, якщо вони невиліковно хворі і страждають від тривалого і нестерпного болю. Пацієнти також повинні бути психічно здатними ухвалити таке рішення. 


Процес евтаназії буде доступний тільки для громадян країни і резидентів, щоб люди не могли поїхати в Португалію за медичною допомогою піти з життя. 


Закон ще повинен затвердити президент Португалії, який раніше сказав, що буде поважати голосування в парламенті. 


Дехто розкритикував час голосування за законопроєкт. Опозиційні соціал-демократи заявили, що через пандемію коронавірусу серед людей виникло "велике занепокоєння, страх, пов'язаний з проблемами життя і смерті".


У листі до парламенту дві групи, які управляють більшістю будинків для літніх людей в Португалії, які сильно постраждали від пандемії, заявили, що "схвалення евтаназії є неповагою до всіх цих людей".


Португалія легалізувала аборти в 2007 році і дозволила одностатеві шлюби в 2010 році. 


Нагадаємо: 

  • - У Новій Зеландії провели референдум, за попередніми результатами якого громадяни підтримали легалізацію евтаназії.

  • - В квітні суд в Нідерландах дозволив лікарям проводити евтаназію пацієнтам у випадках важкої деменції, які заздалегідь і добровільно звернулися з письмовим зверненням.Загрузка...

Оставьте первый комментарий