Олександра Дубінського виключили з фракції "Слуга народу" фото

Фракція "Слуга народу" на своєму засіданні в понеділок проголосувала за виключення зі своїх лав нардепа Олександра Дубінського.


За виключення Дубінського віддали свої голоси 198 членів фракції, 29 - проти, 19 - не голосували.


На фракції не було обговорення, Дубінському слово не давали. Голова фракції Давид Арахамія просто зачитав дані, більшість підтримала.

Сам Олександр Дубінський назвав своє вигнання "маніпулятивною історією" і звернув увагу, що не були пред'явлені ані підписні листи, ані інші результати голосування.

Пряма мова Дубінського за результатами засідання: "Це не те що голосування, це чистий фарс... Ви розумієте, що пройдені всі червоні лінії фракцією, ми побачили справжні обличчя політичних акторів і в Офісі президента, і в українському парламенті. Ми прекрасно розуміємо, що це - маніпулятивний результат, який був необхідний конкретним людям для отримання конкретних дивідендів, саме політичних, і для вирішення своїх власних проблем".

У вівторок, 2 лютого, спікер парламенту Дмитро Разумков офіційно оголосив про виключення Олександра Дубінського зі складу фракції "Слуга народу". Відповідна заява пролунала на першому засіданні п'ятої сесії Ради.

Тепер нардеп має змінити місце в парламенті на те, яке відведено для позафракційних. Сам Олександр Дубінський хоч раніше і говорив, що слідом за ним з фракції можуть вийти кількадесят депутатів, учора закликав колег залишатися у її складі. 

 

Голова фракції СН Давид Арахамія не виключає, що Дубінський повернеться до складу, якщо зможе довести, що не причетний до втручання у вибори в США.


Нагадаємо, що минулого понеділка на засіданні "Слуги народу" за участю президента Володимир Зеленський двічі пропонував йому вийти зі складу "Слуги народу", на що Дубінський відповів відомовою та заявив, що не втручався в американські вибори і не мав стосунку до оприлюднення "плівок Деркача".


Після цього голова фракції Давид Арахамія ініціював опитування щодо Дубінського у застосунку для слуг народу. Парламентарі анонімно відповідали, чи підтримують вони виключення, зняття Дубінського з посади заступника голови податкового комітету, або ж вони готові підтримати його у заяві фракції. Згідно з результатами, більше 50% учасників опитування підтримали виключення Олександра Дубінського з фракції. Це 100 народних депутатів. 


Також нагадаємо:

  • - Раніше США ввели санкції проти Дубінського, Онищенка та оточення Деркача через втручання у президентські вибори Сполучених Штатів.
  • - Президент Володимир Зеленський просив вийти Дубінського із фракції "Слуга народу", той відмовився.
  • - 29 січня у фракції "Слуга народу" почали збирати підписи за виключення Дубінського.


Загрузка...

Оставьте первый комментарий