Дмитро Разумков урочисто відкрив п'яту сесію Ради фото

“П’яту сесію Верховної Ради дев’ятого скликання оголошую відкритою”, – оголосив Разумков.


Після цього в сесійній залі прозвучав Державний Гімн України.


На церемонії відкриття сесії були присутні: прем’єр-міністр Денис Шмигаль і члени Уряду; керівники центральних органів виконавчої влади; керівники судової гілки; предстоятелі церков і релігійних організацій України; голови дипломатичних представництв іноземних держав, інші офіційні особи; представники ЗМІ.


Перед присутніми виступив спікер Дмитро Разумков, який визначив чотири принципи, з урахуванням яких повинна відбуватися робота ВР:

1. Тарифна політика.

Разумков наголосив, що проблема тарифів ще не вирішена. “І ми повинні зробити все, в тому числі на законодавчому рівні, щоб захистити найменш захищені і вразливі верстви населення”, – зазначив він.


2. Питання, пов’язані з розвитком промисловості.

“Промисловість дасть можливість залучити інвестиції, як внутрішні, так і зовнішні, створити умови, щоб збільшилася кількість робочих місць, надходження податків”, – заявив Разумков.


3. Реформа судової системи. За словами спікера ВР, слід забезпечити “вільний, єдиний доступ до судів всіх громадян, незалежно від того, депутат ти, міністр або просто громадянин у маленькому місті, селі нашої держави”.


4. “Створити належні умови” для громадян України.
Сьогодні у Верховній Раді України IX скликання стартує п'ята сесія. До розгляду заплановано низку законопроєктів.

Так, у другому читанні нардепи розглянуть законопроєкт про внесення змін до закону “Про суспільне телебачення і радіомовлення України” щодо “усунення колізії в питанні призначення і звільнення членів наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України депутатськими фракціями і групами”.


Для включення до порядку денного та прийняття рішення запропонований проєкт постанови про затвердження рішення Ради національної безпеки і оборони України про санкції проти Республіки Нікарагуа.


Нардепи також розглянуть в першому читанні: зміни до Повітряного кодексу України щодо законодавчого врегулювання в сфері безпілотних повітряних суден цивільної авіації; щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю.


До другого читання заплановані проєкти законів: про підвищення розмірів допомоги для дітей з важкими хворобами; посилення відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень проти журналістів.

 Загрузка...

Оставьте первый комментарий