КВУ назвав головних прогульників Ради під час 4 сесії фото

Комітет виборців України проаналізував відвідування парламентськими фракціями та групами пленарних засідань Верховної Ради за підсумками роботи 4 сесії ВРУ, яка тривала із вересня 2020 р. по січень 2021 р.


За даними КВУ головними прогульниками Ради стали народні депутати групи «За майбутнє». В середньому впродовж сесії на пленарні засідання реєструвалися лише третина депутатів групи – 36%. 


Низькі показники реєстрації в народних депутатів «Опозиційного платформи – За життя». В середньому на засіданнях Ради реєструвалося 40% депутатів політсили. У депутатів ВО «Батьківщина» показники відвідування на рівні 51%.


Вищі результати відвідування в депутатів групи «Довіра» та фракції «Голос». В середньому засідання відвідували 56% депутатів групи «Довіра» та 58% депутатів «Голосу». 


Лідерами за відвідуваннями Ради впродовж 4 сесії ВР стали народні депутати «Європейської солідарності» та «Слуги Народу». В середньому на засіданнях ВР було зареєстровано 63% депутатів «Європейської солідарності» та 62% депутатів «Слуги Народу».


Голова КВУ Олексій Кошель так прокоментував результати моніторингу: «Четверта сесія ВР виявилася найменш продуктивною за час роботи нового складу парламенту. Впродовж сесії народні депутати працювали лише 28 сесійних днів. Відвідування Верховної Ради також погіршилося. З одного боку, на це вплинули місцеві вибори, до яких де факто була залучена частина народних депутатів, які виступали в ролі агітаторів на місцях. З іншого боку, в осінній період в Україні погіршилася загальна ситуація із коронавірусом, через що робота парламенту була фактично заблокованою».


«Попри форс-мажорні обставини перелік лідерів та аутсайдерів Ради серед фракцій і груп ВР фактично не змінився. Депутати окремих фракцій та груп ВР безвідповідально ставляться до виконання своїх депутатських обов’язків та ігнорують пленарні засідання, на яких не відбувається принципових для них голосувань»
, – додав голова КВУ. 

 

 Загрузка...

Оставьте первый комментарий