Голова Верховної Ради та Президент Європейського Парламенту  підписали Меморандум про взаєморозуміння фото

Голова українського Парламенту Дмитро Разумков та Президент Європейського Парламенту Давід-Марія Сассолі підписали Меморандум про взаєморозуміння між Верховною Радою та Європейським Парламентом. Метою документу є регулювання  спільних рамок для парламентської підтримки, включаючи проведення Діалогів Жана Моне та підвищення спроможності Верховної Ради України.


Меморандум підписано під час офіційного візиту Дмитра Разумкова до Брюсселю. 

“Цей документ допоможе нам далі розвивати та впроваджувати ті новітні європейські  демократичні стандарти, яких прагне Верховна Рада. Співпраця з Європарламентом для нас важлива і дасть свій результат. Вона й сьогодні нам допомагає проводити реформи”, - зауважив Голова українського Парламенту.


Сторони обговорили питання щодо реформування Верховної Ради України. Як повідомив Дмитро Разумков, керівництво українського Парламенту та лідери депутатських фракцій готові впроваджувати кращі європейські практики парламентаризму для підвищення його ефективності.  “Я високо ціную внесок керівництва Європарламенту та політичних координаторів у справу реформування Верховної Ради України”, - зауважив Голова Парламенту.