Парламент Єгипту ратифікував стратегічну угоду з РФ фото

Парламент Єгипту ратифікував угоду про всебічне партнерство і стратегічне співробітництво з РФ, повідомляють місцеві ЗМІ.  

У повідомленні посольства РФ в Єгипті, розміщеному на офіційній сторінці в фейсбуці, сказано, що ратифікація договору стала "важливим кроком на шляху розвитку дружніх відносин між Росією і Єгиптом, що спираються на глибокі традиції дружби, взаємну симпатію наших народів і обопільне прагнення до нарощування співробітництва".  

Посольство уточнило, що сама ратифікація відбулася 15 грудня.  

Договір був підписаний президентами двох країн у Сочі 17 жовтня 2018 року і ратифікований Держдумою РФ в кінці липня 2019 року. 
Він передбачає взаємні візити глав двох держав не рідше раза на рік за участю урядовців та керівників відомств Росії та Єгипту.

Крім того, договір передбачає формат консультацій за схемою "2 + 2" у складі міністрів закордонних справ і міністрів оборони обох країн.  

Також в документі зазначено, що Москва і Каїр зобов'язуються підтримувати розвиток співробітництва в торговельній, економічній, військовій та військово-технічній галузях.  

"Сторони приділяють підвищену увагу інфраструктурним проектам, особливо в сферах атомної та інших видів енергетики", - йдеться в тексті договору.

Договір укладено строком на десять років і вступає в силу з дати отримання останнього письмового повідомлення про виконання сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття нею чинності.

 Загрузка...

Оставьте первый комментарий