У нижній палаті Конгресу відбулися слухання, присвячені протидії російській пропаганді фото

В Підкомітеті з державних, іноземних операцій і суміжних програм Комітету з бюджетних асигнувань Палати представників США, під час спеціальних слухань, експерти в галузі мас-медіа назвали протидію російській пропаганді головною боротьбою XXI століття. 

 

Про це повідомляє "The Vioce of America”.

 

"Кремлівська машина пропаганди і дезинформації працює на нових платформах і продовжує зростати як в Росії, так і на міжнародному рівні. Росія намагається знищити саму ідею об'єктивних, перевірених фактів, намагаючись вплинути на думки про США і їхніх союзників. Не буде перебільшенням сказати, що ця нова форма боротьби на інформаційному полі битви може бути головним боєм XXI століття", - заявив виконавчий директор Агентства США з глобальних медіа Джон Ленсінг.

 

Він зазначив, що точні дані про витрати російського керівництва у цій галузі йому невідомі, однак вони, безсумнівно, більші за витрати США на іноземне мовлення.

 

Спецпосланець і координатор Центру глобальної взаємодії Держдепартаменту Леа Габріель додала, що Росія прагне послабити країни, які вважає своїми супротивниками. За її словами, ця країна обрушує на цільову аудиторію потоки брехні і політичних дискусій, що викликають суперечності, намагаючись підірвати віру громадськості у сумлінне державне управління, незалежні ЗМІ і демократію. Габріель відзначила той факт, що пропагандистські зусилля Москви сконцентровані в першу чергу на США.

 

Координатор Держдепартаменту з питань допомоги Європі, Євразії та Центральній Азії Джим Куликовський акцентував увагу на необхідності підвищення кваліфікації працівників мас-медіа в умовах протистояння російській дезінформації. Крім того, він акцентував увагу на значенні координації дій різних підрозділів зовнішньополітичного відомства США та інших структур у вирішенні цієї задачі.

 

Нагадаємо, в травні повідомлялося, що адміністрація Facebook видалила 97 керованих Росією акаунтів, сторінок та груп з російською пропагандою, які були сфокусовані на Україну і поширювали недостовірну інформацію. 

 

 Загрузка...

Оставьте первый комментарий