До Конгресу США внесли проєкт санкцій проти РФ через отруєння Навального фото

До Конгресу США внесено законопроєкт про введення санкцій щодо чиновників з Росії в зв'язку з отруєнням опозиційного політика Олексія Навального.


Про це йдеться в заяві сенатора-республіканця Марко Рубіо.


Законопроєкт подали шість сенаторів, по три від демократів і республіканців.


"Документ передбачає цілеспрямовані санкції проти російських чиновників, причетних до кричущих порушень міжнародного права, включаючи отруєння і тюремне ув'язнення лідера опозиції і антикорупційного активіста Олексія Навального", - йдеться в заяві.


Законопроєкт пропонує адміністрації США визначити, чи порушив Кремль американські закони, що забороняють використання хімічної та біологічної зброї.


Документ також вимагає звіту про вбивство російського опозиційного політика Бориса Нємцова і про особисте багатство, накопичене корупційною діяльністю Володимира Путіна і його найближчого оточення.


"Закон про притягнення Росії до відповідальності за зловмисну ​​діяльність покладе на Путіна і його головорізів плату за їх корупцію і переслідування противників", - сказав Рубіо.


Нагадаємо, 3 лютого Симоновський суд Москви скасував умовне покарання Олексію Навальному по "справі Ів Роше" і призначив йому реальний термін - 3,5 роки у виправній колонії загального режиму.


При цьому від терміну відняли понад 10 місяців, які політик провів під домашнім арештом. Це означає, що Навальний повинен провести в колонії приблизно 2 роки й 8 місяців.

 Загрузка...

Оставьте первый комментарий