В Польщі політики намагаються маніпулювати на питанні референдуму фото

17 серпня партією «Громадянська платформа» була розпочата кампанія перед референдумом, який має відбутися 6 вересня 2015 року. В процесі рекаламної кампанії (на білбордах, рекламних плакатах) провладна партія «Громадянська платформа» протиставляє свої позиції партії «Право і справедливість», передає Польське Радіо.

Глава виборчого штабу «Громадянської платформи» Марцін Кервіньскій зазначив, що таким чином показується принципова позиція партії на відміну від партії Анджея Дуди у двох ключових питаннях. На думку представників партії, по-перше, будь-яка політична сила не має фінансуватися з державного бюджету, по-друге, має відбутись зміна виборчого законодавства на користь введення одномандатних виборних округів.

Так, на думку Міхала Щерби, партія має фінансуватися за рахунок членських внесків. «Ми підтримуємо таку систему, яка не буде викачувати гроші з державного бюджету», — зазначив він.

За інформацією польської ЦВК, підготовка до проведення референдуму майже завершена. Так, голова ЦВК суддя Войцєх Гермелінський повідомив, що наразі відбувається друкування виборчих бюлетенів та перевіряється система підрахування голосів. «Система працює добре, буде проведено підсумкові тести, але ми віримо, що система буде справно діяти, і цього разу її буде використано у повному обсязі», — зазначив він.

Варто нагадати, що у травні 2015 року екс-президентом Польщі Броніславом Коморовським була висунута пропозиція провести референдум з ряду важливих питань, які стосуються ліквідації системи фінансування політичних партій з держбюджету, запровадження одномандатних виборчих округів під час парламентських виборів та питання податків.Загрузка...

Оставьте первый комментарий