Після голосування за зняття недоторканості з народного депутата України Олександра Онищенка та надання згоди на його арешт, ми вирішили розпитати депутатів, що вони думають з приводу того, чи буде доведена "газова" справа до кінця. Одне спільне питання, яке виникає у депутатів з різних фракцій - це те, чому в справі не фігурують інші високопосадовці?

Олег Березок, лідер фракції "Самопоміч"

берез.jpg

На думку народного депутата, немає за що хвалити НАБУ та ГПУ, адже вони виконують свої функції.

"Не Онищенко сьогодні головний – він лише початок, «вершина айсбергу». Ще є десятки-сотні високопосадовців, які були задіяні в схемі Онищенка. Ще не відомо, хто ким керував, чи вони ним, чи він ними. Тому, сьогодні ми маємо присісти на НАБУ та на ГПУ. Якщо ми бачимо спробу арешту, розслідування, то ми бачимо, що НАБУ починає виконувати свою функцію і нема за що їх хвалити. Це є їхній обов’язок робити те, що вони зараз роблять. Ми готові їх підтримувати, але ми готові стояти в субординації, дистанції", - зазначив депутат.

Роман Мацола, член депутатської фракції "Блок Петра Порошенка"

мацола.jpg

На думку депутата, справа Онищенка вже залежить від суду.

"Ми, зі своєї сторони зробили все, що можна зробити і надали можливість правоохоронній системі працювати. Наразі вже стоїть питання до суду, навіть не до прокуратури. Все було зроблено у відповідності до процедури", - відмітив нардеп.

Павло Різаненко, член депутатської фракції "Блок Петра Порошенка"

рызаненко.jpg

На думку Різаненка, махінації з природнім газом не могли бути скоєні без участі держслужбовців. 

"Деякі депутати, які сумнівались, заслухавши виступ Генпрокурора і побачивши, що і без них будуть голоси на затримання і арешт , також проголосували. Такий результат був передбачений. Але справа в тому, що Онищенко не є політиком. Я пам’ятаю його політичну діяльність лише в тому, як в минулому скликанні він бив ногами впавшого на підлогу депутата Олега Медуницю,якій був у фракції «Батьківщина». Це його єдина політична діяльність. Звичайно, я утрирую. Все інше було пов’язане з газом. Говорити про якісь політичні переслідування не варто. Більш того, вся схема готувалась за минулої влади, але більша частина грошей була виведена у 2014-2015 році. Але цей злочин не міг бути скоєний без участі держслужбовців.

Сергій Соболев, фракція "Батьківщина"

соболев.jpg

Чому в цьому поданні (про надання згоди про притягнення до відповідальності – ред.) немає тих високопосадовців Державної фіскальної служби, які наполовину суми, яка інкримінується пану Онищенко, дали йому відстрочку по сплаті? Чому не фігурують десятки інших компаній, які ведуть спільну діяльність з «Укргазвидобуванням»? В цьому випадку не потрібна парламенту. Тому це буде своєрідний тест. Якщо все, що сказав Генеральний прокурор буде зроблено протягом двом місяців (внесення подань), то буде зрозуміло, що справа Онищенка – не вибірковість. 
Загрузка...

Оставьте первый комментарий