Володимир Гройсман провів зустріч з керівником Місії Європейського Парламенту з оцінки потреб Петом Коксом фото

В.Гройсман та П.Кокс обговорили результати роботи Місії Європейського Парламенту з оцінки потреб щодо реформування Верховної Ради

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман у четвер провів підсумкову зустріч з керівником Місії Європейського Парламенту з оцінки потреб Петом Коксом, присвячену завершенню роботи Місії.

На брифінгу за результатами зустрічі В. Гройсман повідомив, що Місія, яка працювала відповідно до підписаного у минулому році Меморандуму про співпрацю Верховної Ради з Європейським Парламентом, провела величезну роботу щодо оцінки потреб українського Парламенту на шляху до реформування. "Сьогодні очевидним є те, що Парламент, який сьогодні поки що нагадує систему пострадянську, має бути перетворений у сучасний європейський Парламент з усіма найкращими українськими традиціями. Він має стати публічним, відкритим, якісним, що є дуже важливо. У зв'язку з цим ми орієнтуємося на найкращі практики Європейського Парламенту і парламенти європейських країн", - наголосив В. Гройсман.Голова Верховної Ради повідомив, що найближчим часом за результатами роботи Місії буде сформований звіт і спільно з лідерами фракцій та груп українського Парламенту буде розроблено план дій. "Я переконаний, що ми спільно з народними депутатами, керівниками фракцій, груп українського Парламенту зможемо реалізувати достатньо амбітний, але якісний план", - наголосив він.
Голова Парламенту також подякував П. Коксу за проведену роботу. "Від планів до їх реалізації ще треба дуже багато зробити. Але я переконаний в тому, що ми знайдемо інструменти для того, щоби це відбулося", - зазначив В. Гройсман.

У свою чергу П.Кокс поінформував, що протягом роботи Місії в Україні було проведено більше сотні зустрічей. Звіт та Дорожня карта за результатами роботи Оціночної місії будуть представлені наприкінці лютого під час Українського тижня у Європейському Парламенті у Брюсселі.
"Я з нетерпінням чекаю на зустріч зі спікером, лідерами фракцій та іншими гостями у Брюсселі, де ми не лише обговоримо наші висновки, а і домовимося про конкретні кроки для забезпечення того, щоби реформи стали реальністю", - наголосив П. Кокс.
Голова Місії також подякував Голові Верховної Ради за відкритість та поради щодо роботи Місії, керівникам усіх груп і фракцій Парламенту - за підтримку, та керівництву Апарату Верховної Ради - за співпрацю у здійсненні реформ.


Загрузка...

Оставьте первый комментарий