Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове засідання.

Андрій Парубій повідомив, що у засіданні беруть участь члени Кабінету Міністрів на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. 

Після виступу представника двох фракцій, які попросили виступ, розпочалася «година запитань до Уряду»

Головуючий надав слово для виступу Міністру соціальної політики Андрію Реві, який доповів про законодавче забезпечення пенсійної реформи, заходи Уряду щодо підвищення пенсій українським громадянам.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та члени Уряду відповіли на усні запитання народних депутатів. На цьому "година запитань до Уряду" завершилася.

Головуюча на засіданні Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко запропонувала проголосувати за скасування перерви у засіданні.

Народні депутати не підтримали пропозицію.

Ірина Геращенко зачитала депутатські запити. 

Народні депутати продовжують розгляд поправок до проекту Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів (нова редакція) №6232. 

Парламентарії загалом розглянули 662 поправки до законопроекту.

Розгляд поправок буде продовжено на наступному пленарному засіданні. 

Народні депутати виступили з заявами, повідомленнями, пропозиціями. Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко закрила пленарне засідання. 

11-15 вересня народні депутати працюватимуть в комітетах, комісіях і фракціях. 

Наступне пленарне засідання Верховної Ради відбудеться у вівторок, 19 вересня.

 Загрузка...

Оставьте первый комментарий