Рада провалила призначення нових міністрів, але двох звільнила фото

Верховна Рада провалила призначення нових міністра фінансів та міністра охорони здоров'я на позачерговому засіданні парламенту 30 березня.

 

За призначення Сергія Марченка міністром фінансів проголосували 223 нардепи, за кандидатуру Максима Степанова — очільником МОЗ ще менше — 217 (за необхідних 226).

 

До цього Верховна Рада звільнила Ігоря Уманського з посади міністра фінансів і Іллю Ємця з посади міністра охорони здоров'я. Звільнення Уманського підтримали 249 народних депутатів, звільнення Ємця – 271 нардеп.

 

Питання призначення міністром енергетики Ольги Буславець взагалі зняли з розгляду на прохання президента: Володимир Зеленський надіслав у Верховну Раду відповідний лист, про що повідомив спікер Дмитро Разумков.

 

Таким чином, згадані три міністерства залишилися без керівників.

 

Нагадаємо, як писала Українська правда, Максим Степанов уже розглядався на посаду голови МОЗ після звільнення Кабміну Гройсмана у 2019 році.

Степанов – колишній керівник Одеської області. Його батько був головним лікарем у Слов'янську (і опинився у списках сепаратистів сайту "Миротворець").

У квітні 2019 Степанов відмовлявся залишати посаду голови Одеської ОДА за указом тодішнього президента Петра Порошенка, але його таки звільнили.

 

Степанов називав себе кумом колишнього губернатора Одещини Ігоря Палиці (6 травня 2014-го – 30 травня 2015 рр.), якого свого часу вважали довіреною особою Ігоря Коломойського.

 

 Загрузка...

Оставьте первый комментарий