Наступне пленарне засідання парламенту відбудеться 20 жовтня фото

Про це йдеться в проєкті постанови №4171 (про внесення змін до календарного плану проведення четвертої сесії ВРУ дев'ятого скликання). 

Народні депутати України підтримали заміну пленарних засідань Верховної Ради у четвер і п'ятницю, 1-2 жовтня, на роботу в комітетах через зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 серед депутатів і в Апараті парламенту.

За оновлений проект порядку денного пленарного засідання ВР проголосували 278 народних депутатів.

Перед цим голови фракцій і депутатських груп Верховної Ради звернулися до спікера Дмитра Разумкова із закликом замінити пленарні заселення в четвер і п'ятницю на роботу в комітетах.

"Наразі відбулася нарада з представниками фракцій і груп. На жаль, ми змушені констатувати, що у нас за вчора позавчора захворіла велика кількість людей, і в сесійній залі, і в Апараті ВР. За останні декілька днів до десяти осіб захворіли. Депутатські фракції і групи звернулися з пропозицією четвер і п'ятницю визначити комітетськими днями для того, щоб Верховна Рада продовжувала свою роботу, але дала можливість зменшити кількість людей в одному приміщенні. Я хотів би нагадати, що, згідно з чинним законодавством, засідання комітетів можуть відбуватися в онлайн-режимі. Я сподіваюся, що сьогодні ми зможемо розглянути таку постанову", - сказав Разумков під час виступу в президії в середу.

Нагадаємо, днем ​​раніше стало відомо, що відразу три народних депутата захворіли коронавірусом. Серед захворілих - п'ятий президент України Петро Порошенко, чемпіон світу з греко-римської боротьби, нардеп Жан Беленюк і глава партії «Голос» Кіра Рудик. Раніше перехворіла коронавірусною інфекцією лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

 

 Загрузка...

Оставьте первый комментарий