Народний депутат від партії "Самопоміч" Наталя Вєсєлова пропонує спрямувати конфісковані 1,5 млрд. доларів, що належали оточенню колишнього президента Януковича на реалізацію житлових програм для внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомляє прес-служба ВРУ.

Верховною Радою прийнято законопроект 4550, який дозволяє внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО приймати участь у програмі «Доступне житло». Нажаль кошти на це не передбачені у бюджеті на 2017 рік. 

Разом з тим, 28 квітня 2017 року були оприлюднені заяви вищих посадових осіб держави про те, що до Державного бюджету України конфісковано 1,5 млрд. доларів коштів, що належали оточенню колишнього президента Януковича.

Тож проектом пропонується внести зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» щодо спрямування конфіскованих коштів на програми по забезпеченню житлом категорій громадян, що постраждали внаслідок російської агресії проти України.

"Прийняття даного законопроекту сприятиме зменшенню соціальної напруги, попередить повернення внутрішньо переміщених осіб до неконтрольованої території у зв’язку з їх важким матеріальним становищем та відсутністю житла на підконтрольній Україні території" - сказано у пояснювальній записці до законопроекту.
Загрузка...

Оставьте первый комментарий