Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман заявляє про запровадження нових підходів щодо формування порядку денного роботи Парламенту і переходу до комплексного системного розгляду важливих для країни питань.

Він анонсував проведення у Верховній Раді України Дня розвитку економіки та дерегуляції, запланованого на 10 листопада 2015 року.

«Ми змінюємо підходи щодо формування порядку денного роботи Верховної Ради України: будемо запроваджувати підхід, за якого ми зможемо визначати дні, де базово і системно розглядатимемо питання того чи іншого напрямку життя країни», - сказав він.

У цьому контексті Голова Верховної Ради повідомив, що «ми спільно з колегами і Урядом визначили, що 10 листопада ми проведемо День розвитку економіки та дерегуляції, на якому розглянемо пріоритетні питання». При цьому В.Гройсман зазначив, що адекватна соціальна політика та розвиток держави у цілому залежать від стану національної економіки.

«Найголовніше - забезпечувати так необхідні соціальні стандарти для людей, оскільки кожне підвищення пенсій, заробітної плати, утримання бюджетної сфери напряму пов’язано з розвитком національної економіки», - наголосив він.

Керівник Парламенту закликав детально обговорити питання щодо розвитку економіки і дерегуляції, «оскільки Україна є надзвичайно зарегульованою країною».Загрузка...

Оставьте первый комментарий