Депутати хочуть створити наглядові ради для контролю над держпідприємствами фото

Верховна Рада України 236 голосами народних депутатів прийняла у першому читанні законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління об'єктами державної власності" № 3062. Ініціатором даної законодавчої ініціативи є Кабінет Міністрів України.

Законопроектом пропонується внести зміни до Господарського кодексу встановивши, що у державному унітарному підприємстві, за рішенням суб’єкта управління об’єктами державної власності, створюється наглядова рада.

Згідно з пояснювальною запискою, пропонується визначити органи управління державним унітарним підприємством та встановити, що наглядова рада державного унітарного підприємства є органом, що здійснює захист прав держави, і в межах компетенції, визначеної статутом та законом, контролює та регулює діяльність керівника підприємства.

Також, законопроектом пропонується внести зміни до Закону України “Про управління об’єктами державної власності”, якими створити правові підстави для включення до складу органів управління суб’єктів господарювання державного сектору економіки незалежних членів наглядових рад, що забезпечить підвищення ефективності управління об’єктами державної власності.Загрузка...

Оставьте первый комментарий