Сергій Каплін анонсував мобілізацію киян на протест проти  "злочинних" тарифів Яценюка фото

В п'ятницю, 17-го липня, під час ранкового брифінгу в стінах українського парламенту, представник від фракції "БПП" Сергій Каплін, який виступав від новоствореної партії "Простих людей", анонсував початок боротьби на внутрішньому фронті.

В своєму виступі він критикував фракції та діючий парламент, членом якого він є сам та заявив, що буде працювати усе літо.

"Наша політична команда не йде на жодні канікули, наша команда "Партії простих людей" іде боротися за справедливість. Ми починаємо розгортати свої штаби у місті Києві. Штаби не для передвиборчої компанії, як це зроблять окремі політичні сили вже завтра-післязавтра. Штаби для того, щоб мобілізувати усіх мешканців Києва для боротьби проти злочинних тарифів Яценюка, для боротьби за індексацію пенсій і зарплат, для боротьби за індексацію стипендій. Ми проведемо неймовірну роботу протягом цього літа, щоб в його кінці, перед засіданням Верховної Ради України привести до Верховної Ради України, до її стін, до її воріт сотні тисяч Українців. Ми здолаємо байдужість лідерів фракцій і тих політичних сил, кому ви дали квиток тут представляти інтереси простих українських громадян. Ми дотиснемо Прем'єра, уряд і парламент, й створимо для вас умови і можливості вижити", - емоційно заявив він.

Також на своїй сторінці в фейсбуці, парламентар анонсував тур "розбудови Партії "Простих людей" містами України. Очевидно, представник провладної фракції парламенту вже почав підготовку до місцевих виборів з власною політичною силою.Загрузка...

Оставьте первый комментарий