Інтерни Верховної Ради фото

У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ ВІДБУЛАСЯ ЦЕРЕМОНІЯ ВИПУСКУ УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ СТАЖУВАННЯ

У п'ятницю, 10-го липня, відбулася церемонія випуску та вручення сертифікатів інтернам Програми стажування у Верховній Раді України і центральних органах виконавчої влади 2014-2015 років. На урочистостях були присутні спікер ВРУ Володимир Гройсман та Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джефрі Пайєтт.

Голова Верховної Ради зауважив, що вже 1393 інтерни взяли участь у даній програмі.  «У нинішній важкий час я подивився на вас і наповнився оптимізмом, оскільки переконаний, що саме у ваших руках сьогодення і майбутнє нашої держави, - сказав парламентарій, звертаючись до учасників заходу. - Дуже приємно, що є Програма, яка дозволяє вам отримати загальний досвід роботи в парламенті », - сказав він. «Останні півроку я теж навчаюсь, проходжу певну практику та накопичую власний досвід, непростий і складний, але я знаю, що саме в цих стінах повинні проходити справжні реформи, справжня перебудова нашої держави з пострадянської на сучасну європейську», - зазначив керівник парламенту, додавши, що жити в країні, «де є справедливість, поваа один до одного, де є можливості самореалізації і немає корупції», прагне кожен з нас.

Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, який брав участь у церемонії, назвав Верховну Раду «колискою української демократії», зазначивши, що «саме тут проходить процес, який штовхає вперед українські реформи». Також він додав, що «випускники цієї Програми пройшли інтернатуру у дуже насичений важливими подіями період української історії».

«Всі ви втілюєте майбутнє України. Саме ви будете виконувати те, за що стояв Майдан», - звернувся він до учасників Програми. Окрім того пан посол зазначив, що зараз в стінах парламенту починає народжуватися «нова політична культура, нова політика, коли депутати приходять сюди для того, щоб служити народу України, затвердити принцип, що цей орган повинен завжди бути народним».Загрузка...

Оставьте первый комментарий