За роботою Верховної Ради тепер можна слідкувати в Instagram фото

У рамках програми модернізації парламенту Верховна Рада України активізує свою присутність у світових соціальних мережах - Facebook, Twitter, Google+ та Instagram. Про це повідомляє прес-служба парламенту.

Основною метою проекту є налагодження обміну інформацією між громадянами та законодавчим органом країни. У прес-службі зазначили, що в соціальних мережах будуть публікуватися інформаційні повідомлення про хід пленарних засідань, аналіз найважливіших законодавчих актів, позиції провідних політичних сил, міжнародні відносини парламенту, а також висвітлення змін, що відбуваються в організації його роботи.

У повідомленні зазначили, що новий формат спілкування допоможе журналістам, громадським активістам та усім громадянам України краще зорієнтуватися у повсякденній діяльності Верховної Ради та отримати необхідну інформацію.

"Широкий вихід українського парламенту у соціальні мережі - важливий крок до відкритості та публічності влади, що є неодмінною умовою повернення нею довіри з боку суспільства. Приєднуйтесь!", - акцентували у ВР.

Сторінка у Facebook

Сторінка у Twitter

Сторінка у Instagram

Сторінка у Google+Загрузка...

Оставьте первый комментарий