Народний депутат Юрій Бублик написав заяву про вихід з фракції Блок Петра Порошенка.

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

На думку нардепа чинна влада не ставить за мету ліквідувати корупційні схеми, а бажає їх очолювати. "Навесні 2016 року, з метою подолання парламентської кризи та недопущення позачергових парламентських виборів , мною було прийнято пропозицію про входження до владної парламентської коаліції "Європейська Україна". Мав надію, що збережена парламентська коаліція, в умовах війни, активізує свою роботу в напрямку посилення обороноздатності нашої країни та покращення життя українців, розпочне реальну боротьбу із корупцією та наведе елементарний порядок, що мені було обіцяно при входженні. 

Для наведення елементарного порядку в державі та подолання корупції - не потрібні кредити МВФ, потрібне лише бажання, політична воля. На жаль, чинна влада не ставить за мету ліквідувати корупційні схеми, вона бажає їх очолювати. А в умовах війни, яку замаскували під АТО, це не що інше, як цинічне мародерство. А за це - розстрілюють!" - заявляє нардеп.

Нардеп також зазначає, що голова парламенту Андрій Парубій нібито відмовився оголосити у Верховній Раді про його відхід з фракції БПП.

"Надалі не бачу сенсу перебувати в такій провладної коаліції і своєю присутністю легалізувати вищевказаний дерибан. Тому 18.01.17 на ім'я голови Верховної Ради подав повідомлення про вихід з коаліції, яке він, всупереч регламенту ВРУ, принципово відмовляється оголошувати. Але це вже інша історія ", - зазначив Бублик.



t.jpg



Загрузка...

Оставьте первый комментарий