Видання "Грушевського,5" проаналізувало досягнення депутатів в перший жовтневий тиждень роботи в Комітетах Верховної Ради. Так, в період 13-19 жовтня Верховною Радою було зареєстровано 38 проектів законів та постанов.

13101913 (2).jpg


За цей тиждень депутати зареєстрували 16 законопроектів. Більшість законів стосуються питань телекомунікацій, страхування, соціального забезпечення та дерегулювання в сфері економіки.

Крім того, Валентин Ничипоренко з фракції «Відродження» запропонував внести зміни до статті 123 Земельного кодексу України щодо обов'язкового погодження з органами місцевого самоврядування передання у користування або у власність земельних ділянок сільгосппризначення державної власності.

Його колеги по фракції Валерій Писаренко та Євген Геллер зареєстрували Проект Закону № 3337 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення права громадян на участь у законодавчому процесі.

Депутати від «Блоку Петра Порошенка» запропонували переглянути фінасування капітальних ремонтів в багатоквартирних будинках. Авторами виступили Насалик І.С. Юринець О.В. Шинькович А.В. Продан О.П. Агафонова Н.В. (Проект Закону №3332 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо фінансування капітальних ремонтів багатоквартирних будинків).

Нардепи від «Радикальної партії» Олег Ляшко та Олег Купрієнко виступили за захист прав власників земельних паїв (Проект Закону №3345).

Позафракційний депутат Валентин Дідич запропонував новий підхід щодо набуття громадянства України. На його думку, підставами до здобуття громадянства, відповідно Проекту Закону № 3321 про внесення змін до Закону України "Про громадянство", є наступні:

  1. безперервне проживання на законних підставах на території України протягом останніх п’яти років:
  2. або перебування у шлюбі з громадянином України понад два роки;
  3. або перебування з громадянином України понад два роки у шлюбі, що припинився внаслідок його смерті;
  4. або отримання дозволу на імміграцію відповідно до пункту 1 частини третьої статті 4 Закону України «Про імміграцію»;
  5. або безперервне проживання на законних підставах на території України протягом трьох років з моменту надання їм статусу біженця в Україні чи притулку в Україні;
  6. або безперервне проживання на законних підставах на території України протягом трьох років з моменту в’їзду в Україну для осіб, які в’їхали в Україну особами без громадянства.

Кабінет Міністрів України, в свою чергу, подав на розгляд депутатам 8 власних законопроектів.


1445337312 (9).jpg
Варто зауважити, що з 14-ти Проектів Постанов, лише дві ініційовані народними депутатами.

Як раніше повідомляло видання "Грушевського,5", лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко запропонувала встановити ікону в сесійній залі парламенту. (Проект Постанови №3324 про встановлення у сесійній залі Верховної Ради України ікони "Покрова Пресвятої Богородиці Тимошенко Ю.В)

Член депутатської фракції «Опозиційний блок», міліардер Вадим Новинський запропонував створити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань розслідування захоплення культових споруд в Тернопільській області, інших фактів дискримінації за релігійною, політичною ознакою, втручання правоохоронних органів та невстановлених озброєних формувань в міжконфесійні суперечки, позасудове переслідування за політичною та іншою ознакою порушення Конституції України. (Проект Постанови №3333)Загрузка...

Оставьте первый комментарий