Верховна рада підтримала законопроект про міжнародний розвиток кіноіндустрії.

За прийняття законопроекту проголосував 271 народний депутат.

Заступник міністра культури Юрій Рибачук виступив із пропозицією підтримати законопроект №0143 про ратифікацію Угоди про спільне виробництво фільмів і співробітництво у сфері кінематографії між Кабінетом Міністрів України та Урядом держави Ізраїль.

“Законопроект дасть можливість створити співпрацю між країною Ізраїлем та Україною, залучати інвестиції, покращити імідж країни. Угодою передбачено культурне співробітництво, обмін досвідом і кадрами, та дозволить відкрити нові можливості для спільне виробництво фільмів. Ця угода потрібна, щоб була правова основа між роботою Україною та Ізраїлем у сфері кіноіндустрії. Також, це допоможе підвищити економічну роботу у сфері кіно, посилить експорт і стан української економіки” – коментує заступник міністра.

“Фракція "Самопоміч" підтримує цей закон про співпрацю, це сприяє розвитку української кінематографії, ми підтримуємо цей законопроект” – прокоментувала народний депутат Ірина Подоляк на сесії Верховної Ради.

“Фракція Батьківщина буде підтримувати цей законопроект. Cтворення фільмів які стосуються історії, розвитку, це те, що потрібно нашій нації. В той же час, хочу звернутися до Президента, щоб найближчим часом був підписаний законопроект про розвиток українського кіно. Його підписання очікує більше 80 фільмів, які знімаються зараз. Давайте розвивати міжнародне співробітництво і підтримувати національне кіно, а також відроджувати українську культуру, щоб в Україні на найвищому рівні знімалися фільми” – зазначив народний депутат Іван Крулько.Загрузка...

Оставьте первый комментарий