Вийшли перші у цьому році чотири випуски офіційного видання «Відомості Верховної Ради України».

Про це повідомляє прес-служба парламенту. 

Публікація всіх без винятків нормативно-правових актів, прийнятих українським парламентом, є однією з характерних особливостей «Відомостей Верховної Ради України», які виходять у Парламентському видавництві

Також це єдине видання в Україні, що оприлюднює зміни в адміністративно-територіальному устрої України, і тільки на Відомості здійснюється посилання під час законодавчого процесу при внесенні змін до законів України та їх кодифікації.

Перші цьогорічні випуски Відомостей, які видані у січні, містять тексти законів і постанов, прийнятих на V сесії Верховної Ради України восьмого скликання. Серед них, зокрема, про внесення змін до Бюджетного, Податкового та Митного кодексів України, до Закону «Про Державний бюджет України на 2016 рік», до низки законів щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі і реформування системи управління автомобільними дорогами, до постанови про присудження Премії Верховної Ради України, зміни в адміністративно-територіальному устрої тощо. 

Також опубліковано закони стосовно пенсійного забезпечення учасників АТО, державного нагляду (контролю), здешевлення кредитування експорту, «зеленого» тарифу для електроенергії. 

Третій випуск Відомостей містить Закон «Про Державний бюджет України на 2017 рік» з усіма додатками. В 11 додатках наведено доходи, фінансування,  розподіл видатків Державного бюджету, повернення та розподіл надання з нього кредитів, розподіл видатків на централізовані заходи між адміністративно-територіальними одиницями, міжбюджетні трансферти, міжбюджетні трансферти місцевим бюджетам. Також у додатках міститься інформація щодо розподілу видатків між місцевими та апеляційними судами усіх видів та спеціалізації, вищими спеціалізованими судами та іншими органами судової влади у системі державної судової адміністрації України. Окрім того, у додатках надано переліки кредитів (позик), що залучаються державою до спеціального фонду Державного бюджету від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів; закладів охорони здоров’я, які передаються на фінансове забезпечення з місцевих бюджетів; бюджетів тих об’єднаних громад, місцеві ради яких набули повноважень за результатами перших місцевих виборів, що відбулися у 2016 році.

Довідково: Щотижневий нормативний бюлетень «Відомості Верховної Ради України» видається 52 рази на рік з лютого 1941 року відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», статті 139 Регламенту Верховної Ради України, Указу Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності».

 
Загрузка...

Оставьте первый комментарий