Вадим Новинський використовує мандат не за призначенням фото

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський, коментуючи свій виклик на допит, сказав, що ніколи не використовував мандат народного депутата для ухиляння від відповідальності. Видання "Грушевського,5" вирішило проаналізувати для чого ж саме, один з найбагатших людей України, використовує свій мандат.

Аналіз парламентської активності мільярдера та депутата двох скликань ВРУ демонструє, що він цілковито ігнорує свої посадові обов`язки.

Так, за даними електронної реєстрації, депутат прогуляв 74% пленарних засідань. Однак письмова реєстрація свідчить, що він знаходився у приміщенні парламенту та отримав заробітну плату за роботу під час 64 засідань.

Така різниця у даних часто демонструє, що депутати запізнюються на електронну реєстрацію. Тому для аналізу був взятий показник голосування парламентаря. Можна стверджувати, що Новинський за три сесії ВРУ восьмого скликання, скористався своє карткою 49 разів. Наприклад, депутат був набільш активний у грудні 2014-го року, тоді він проголосував 11 разів за місяць. У лютому та квітні - по 7 разів. У січні депутат вирішив долю того чи іншого рішення Ради 2 рази, а у травні - 1. У червні парламентар  зовсім не голосув.

Нагадаємо, що в середньому за місяць відбувається близько 300 голосувань. У травні та липні було 436 та 454 голосувань, відповідно. 

За рік, мільярдер не подав жодного депутатського запиту, не вносив поправки до законопроектів колег та не виступав у сесійній залі парламенту.

Проте, Голова підкомітету з питань благодійної діяльності та фінансування культури Комітету ВРУ з питань культури і духовності зареєстрував 2 законопроекти: Проект закону "Про парламентську опозицію" №0948 та Проект закону "Про парламентську опозицію" №3061.

Згідно Декларації про доходи у 2014 році депутат заробив 1 245 690 грн. Цікаво, що на Кіпрі нардеп зберігає понад 207 млн грн.Новинський.jpg

Загрузка...

Оставьте первый комментарий