Україна за 2016 рік імплементувала 36 актів законодавства Європейського Союзу зі 126 необхідних.

Про це на прес-конференції заявила віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"В 2016 році Україна мала імплементувати положення 126 актів законодавства Європейського Союзу. За результатами, імплементовано 36 актів ЄС, з них – 22 повністю і 13 частково", – заявила політик.

З її слів, робота велася і продовжує вестися, деякі з цих положень перебувають у міністерствах, якісь застрягли в парламенті та комітетах ВР.

Нагадаємо, раніше Іванна Климпуш-Цинцадзе розповіла, що міняти систему, коли вона протидіє тим змінам, дуже складно. 

"Бачу велику кількість людей, які готові були б робити більше, якби вони мали якісь додаткові стимули і якби вони бачили перспективу, і саме на це й спрямована реформа державного управління. Це буде довгий процес, розраховано на декілька років – до 2020 року. Тому неодразу всі будуть оцінені, неодразу ми будемо йти шляхом "реформаторських кадрів", де будемо підвищувати зарплатні саме тим, хто за конкурсом, за новими конкурсами з новими вимогами, або зайняли своє ж місце, але пройшовши через конкурс. І в такий спосіб будемо пробувати оптимізувати систему, десь скорочувати, десь, напевно, все-таки збільшувати, стратегувати, тому що у нас відсутня наразі ця надзвичайно важлива для міністерства спроможність забезпечувати стратегічне бачення політики, і це те, що потрібно відновити" - сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе. Загрузка...

Оставьте первый комментарий