Парламентарії України та Ізраїлю в рамках робочої зустрічі обговорили питання соціальних гарантій українських будівельників в Ізраїлі, а також питання міжпарламентського співробітництва.

Про це повідомляється на сайті парламенту.

Учасники зустрічі обговорили питання тимчасового працевлаштування українських працівників в окремих галузях ринку праці Ізраїлю та можливості ратифікації двосторонньої Угоди про соціальне забезпечення.

Віце Спікер Кнесету Талі Плосков зазначила, що обом сторонам варто пришвидшити процес для ухвалення імплементаційного протоколу.

Відтак сторони зустрічі резюмували, що робота над документом уже на фінальній стадії та висловили готовність підписати його найближчим часом.

Зазначається, що відповідна угода дасть змогу забезпечити роботою у будівельній галузі на території Держави Ізраїль до 20 тисяч українських робітників. Вона створить умови для повного юридичного та соціального захисту працевлаштованих та прирівняє їх у правах із громадянами Держави Ізраїль. Також документ передбачатиме гарантії українським працівникам щодо зарахування до страхового стажу періоду роботи в Державі Ізраїль та забезпечення в подальшому права отримувати пенсію в Україні.

Також, перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко та Заступник Спікера Кнесету Держави Ізраїль Таля Плосков обговорили активізацію міжпарламентського співробітництва та поглиблення діалогу між Верховною Радою України та Кнесетом Держави Ізраїль. Сторони відзначили позитивну динаміку співробітництва двох парламентів, яка, зокрема, зумовлена і активною роботою парламентських «груп дружби».

Варто зазначити, що парламентарі також обговорили ситуацію на Донбасі.

Народний депутат Ірина Геращенко підкреслила, що Росія систематично порушує Мінські угоди. «Ситуацію ускладнює нещодавній Указ Президента РФ про визнання «документів» ОРДЛО, який суперечить Мінським угодам і є повзучою легалізацією так званих «республік». Особливе занепокоєння у цьому контексті викликає те, що зазначений указ створює передумови для так званої націоналізації українського майна на тимчасово окупованих територіях», - зазначила Ірина Геращенко.Загрузка...

Оставьте первый комментарий