Українські ЗМІ відтепер забов'язані відкрити імена своїх власників фото

В четвер, 3-го вересня, депутати Верховної Ради прийняли в другому читанні та в цілому закон про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації, а також реалізації принципів державної політики в сфері телебачення і радіомовлення (№1831). За таке рішення проголосували 237 народних депутатів.

Відповідно до закону, держава Україна та суспільство матиме можливість отримати відомості про кінцевих бенефіціарів ЗМІ та прослідкувати всю структуру власників медіа. Так, на офіційних медіа-сайтах повинна бути опублікована інформація про власників, а також така інформація має подаватися до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

Крім того, парламентарі внесли поправку до законопроекту щодо заборони реєстрації медіа в офшорних зонах та на ім'я резидентів країни окупанта,чи держави, визнаною Верховною Радою країною-агресором.

Відомо, що більшість медіа-власності в Україні знаходиться в руках олігархів, які диктують інформаціну політику суспільству.

Читати також: В Україні можуть заборонити політичну рекламуЗагрузка...

Оставьте первый комментарий