В парламенті створено нове міжфракційне депутатське об`єднання "Зелена енергія змін".

Про це повідомив спікер Верховної Ради Украни Андрій Парубій.

Співголовою міжфракційного об’єднання «Зелена енергія змін» став народний депутат від фракції «Батьківщини», голова підкомітету з енергоефективності та енергозбереження Комітету паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки ВРУ Олексій Рябчин.

До складу МДО увійшло 22 народних депутата з різних  політичних сил та позафракційні - Борислав Береза, Ольга Бєлькова, Вікторія Войцицька, Ірина Геращенко, Ганна Гопко, Юрій Дерев`янко, Остап Єднак, Максим Єфімов, Вадим Івченко, Наталія Кацер-Бучковська, Олександр Лівік та інші.

За словами Олексія Рябчина, парламентарі об’єднались, щоб показати лідерство в дуже важливих для України питаннях.

«Війна не є виправданням для відсутності реформ, зокрема в енергетиці та екології. Тим більше, якщо мова йде про покращення якості життя українців, створення нових «зелених» робочих місць та впровадження енергетичної децентралізації», – сказав Рябчин.

За його словами, сталий розвиток, зелена енергетика, низьковуглецева економіка, зміна клімату, електромобілі – це актуальний порядок денний розвинутих країн, але наразі не пріоритет для України.

«Аналіз програм українських регіональних і національних політичних партій показав, що зелена програмна складова сьогодні чітко не виокремлена або просто відсутня.  Збільшення популярності та підтримки зелених ідей у населення призведе до активізації політичних дій. Саме для формування зеленого порядку денного та для діалогу  між владою, бізнесом та громадськістю ми разом з колегами створили платформу – міжфракційне об’єднання «Зелена енергія змін», – пояснив нардеп.Загрузка...

Оставьте первый комментарий