У Верховній Раді обговорили проект Експортної стратегії України.

Про це повідомляє прес-служба ВРУ.

Степан Кубів, Міністр економічного розвитку і торгівлі України, та Наталія Микольська, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі, презентували проект “Експортна стратегія України – Дорожня карта стратегічного розвитку торгівлі України 2017-2021” на круглому столі у Верховній Раді України.

Кубів під час свого виступу наголосив, що разом з фахівцями з Мінекономрозвитку задіяні понад 40 державних і недержавних інституцій, включаючи бізнес, громадськість та експертів, оскільки проект “Експортна стратегія України” є важливим не лише для експортерів, а і для України в цілому.

“Проект “Експортна стратегія України” спрямована на посилення позицій українського виробника на світових ринках. Тому до розробки і виконання Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі треба проактивно долучатися якнайширшому колу зацікавлених. Дорожня карта дозволить об’єднати зусилля, мобілізувати ресурси та ефективно працювати над новими, кращими можливостями для наших експортерів, більш ефективною торгівлею та підвищенням престижу України у світі”, - зазначив Кубів.

Микольська зауважила: “Ми здійснили велику роботу за участі представників влади та провідних експертів із бізнес-асоціацій та громадських організацій, науковців і практиків. Нас підтримали міжнародні партнери – International Trade Centre та Western NIS Enterprise Fund. Бо ж експорт не функціонує сам по собі. Це – складна взаємодія багатьох сфер. І кожному потрібно виконати домашню роботу. Паралельно ми вже працюємо по моделі вибору ринків у фокусі, а далі розроблятимемо окремий план дій під кожну країну”.

Під час круглого столу, експерти затвердили, що врешті створений стратегічний документ, який відображає можливості та перспективи українського експорту й націлений на розв’язання проблем українського бізнесу.Загрузка...

Оставьте первый комментарий