Фракція ”Народний фронт” вимагає введення візового режиму з Російською Федерацією. Рішення набуло актуальності після впровадження безвізу з Євросоюзом. 

Про це повідомляє 112.

"З впровадженням безвізового режиму з Європейським Союзом гостро постає питання про впровадження візового режиму з Російською Федерацією, країною-агресором. "Народний фронт" послідовно вимагає цього важливого рішення. Стосунки з Російською Федерацією повинні відбуватися у санкційному режимі. Окрім того, перетин кордону з державою-агресором - це питання національної безпеки та захисту Української держави", - повідомив Бурбак.

Питання щодо введення візового режиму з російською Федерацією обговорюється тривалий час. Зокрема, восени минулого року у зв’язку із затриманням у Москві українського журналіста Романа Сущенка, спікер Верховної Ради Андрій Парубій запропонував депутатам підняти питання щодо введення візового режиму та поширення санкцій щодо держави-агресора.

З березня 2015 року росіяни можуть в’їжджати на територію України тільки за закордонними паспортами, українці можуть їздити до Росії за внутрішніми паспортами.Загрузка...

Оставьте первый комментарий