У Верховній Раді відкрили дитячу кімнату  фото

У четвер, 29-го жовтня, Голова Верховної Ради Володимир Гройсман відкрив "дитячу кімнату" в будівлі парламенту, повідомляє його прес-секретар Дмитро Столярчук.

"Відсьогодні народні депутати, працівники Апарату Верховної Ради, відвідувачі матимуть змогу приводити своїх дітей до дитячої кімнати. Тут затишно і комфортно", - сказав Гройсман.

На його думку, робота "дитячої кімнати" дозволить батькам дитини у разі необхідності "відвідувати засідання комітетів, парламентські слухання, приходити на зустрічі до народних депутатів". При цьому керівник Парламенту уточнив: "Тут будуть знаходитися діти всіх тих, хто має право перебувати у приміщенні Верховної Ради", наголосивши, що батьки матимуть змогу в режимі онлайн спостерігати за ними.

В кімнаті можуть перебувати одночасно до 14 дітей, а наглядати за ними будуть досвідчені вихователі, які мають професійну освіту.

Голова ВРУ не виключив, що у разі необхідності можна буде розглянути питання про відкриття у приміщеннях парламенту додаткових "дитячих кімнат".Загрузка...

Оставьте первый комментарий