У Верховній Раді відбулась «година запитань» до нового уряду фото

Сьогодні 15 квітня на ранковому засіданні Верховної Ради відбулась традиційна «година запитань до уряду». Новий прем’єр - міністр Володимир Гройсман прибув до парламенту з повним складом своєї команди. 

Народні депутати послухали доповіді міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова й міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Володимир Омелян розповів про плани Мінінфраструктури відкликати законопроект про залізничний транспорт. Також, міністр планує відрегулювати сферу транспорту згідно з вимогами ЄС, має намір зайнятись децентралізацією "Укравтодору".

У ході обговорення, міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик пообіцяв розглянути прозорість формування тарифів. 

А новообраний міністр фінансів Олександр Данилюк відповідаючи на питання, чи буде він міняти політику Яресько запевнив , що "радикальних змін не буде".

У свою чергу прем’єр – міністр Гройсман розповів про створення групи експертів, що будуть допомагати уряду в проведенні реформ та роль екс-міністра фінансів Словаччини Івана Міклоша.

«В уряді буде створено ядро, до складу якого увійде група фахівців. Очолить цих Іван Міклош. Це буде група підтримки реформ », - сказав голова Кабміну.

Також прем'єр-міністр додав, что в Міністерстві економічного розвитку й торгівлі залишаться працювати Максим Нефедов и Юлія Ковалів. «Ми не збираємося нікого розганяти», - заявив прем'єр.Загрузка...

Оставьте первый комментарий