У скільки мільйонів обходиться діяльність парламенту ?  фото

Як повідомляє, проект Радіо Свобода #Точно, бюджетні видатки на забезпечення діяльності Верховної Ради України в 2015 році склали 671,2 мільйон гривень. 

На сайті Державного казначейства України зазначено, що касові видатки загального фонду державного бюджету на здійснення законотворчої діяльності Верховної Ради України у 2015 році склали понад 332,5 мільйона гривень. 

Ще майже 312 мільйонів було витрачено на на організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності парламенту у 2015 році. 

Висвітлення діяльності Верховної Ради через засоби телебачення і радіомовлення і на фінансову підтримку видання газети «Голос України» і журналу «Віче» коштувало понад 27 мільйонів гривень. Утримання автобази Верховної Ради України обійшлося у 32 мільйони гривень. 

В Апараті Верховної Ради повідомляють про виділення 664 мільйонів гривень з загального бюджету та 7 мільйонів зі спеціального фонду. Додаткові кошти на роботу парламенту  зі спеціального фонду бюджету було витрачено здебільшого на організаційне обслуговування діяльності парламенту. 

Відмітимо, що у 2014 році у загальній сумі, на діяльність Верховної Ради коштувала 663 мільйони гривень. У 2016 році на роботу парламенту в бюджеті закладено 941,6 мільйона гривень, з яких 442 мільйони гривень виплатять заробітною платою, а ще 35 мільйонів сплатять за комунальні послуги.


За матеріалами Радіо СвободаЗагрузка...

Оставьте первый комментарий