Голова Комітету з питань соціальної політики та пенсійного забезпечення Людмила Денісова провела зустріч із в.о. міністра охорони здоров’я Уляною Супрун.

Про це повідомляється на сайті ВРУ.

Голова комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила Денісова провела зустріч з в.о. міністра охорони здоров’я Уляною Супрун та її заступником – Павлом Ковтонюком, на якій обговорювалося питання щодо запровадження державного солідарного медичного страхування.

«У нас повинне бути обов’язкове державне медичне страхування та цільове використання грошей на медицину. Важливо платити не за утримання закладу, а за послуги», - зазначила Людмила Денісова.

Також вона наголосила на ряді проблемних моментів щодо законопроекту, які потребують доопрацювання та зазначила, що за своєю суттю страхування має гарантувати соціальний захист, що включає в себе матеріальне забезпечення. У свою чергу, представники міністерства запевнили, що взяли до уваги отримані зауваження і пообіцяли чітко прописати медичні та економічні стандарти.

Наприкінці зустрічі сторони домовились про подальшу спільну роботу над законопроектом, щоб зробити цілісний документ, який буде спрямований не тільки на вирішення проблем з оплатою медичних послуг, а й на захист інтересів застрахованих осіб (пацієнтів).Загрузка...

Оставьте первый комментарий