Тренд сезону: осіння корупційна контратака, - Віктор Чумак фото

Народний депутат України Віктор Чумак заявив у кулуарах парламенту, що в новому політичному сезоні можна очікувати наступ на всі антикорупційні органи.

"Буде осіння корупційна контратака. Зараз буде спроба дискредитації НАБУ, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури і буде робитися все, щоб справи не дійшли до судів", - зазначив нардеп.

На його думку, особливо це буде видно після того, як Україна отримає транш МВФ та безвізовий режим, адже для української влади не буде ніяких стримуючих запобіжників.

"Як тільки ми отримаємо безвізовий режим і транш МВФ, а ми їх отримаємо, в мене немає сумнівів, то піде широкий наступ на всі антикорупційні перемоги двох минулих років. Не буде стримуючих факторів: ні візової лібералізації, ні отримання траншу. Можна буде "косити всіх косою". Цей сезон буде цікавий", - заявив Віктор Чумак.

Також, нардеп навів один з прикладів, які характеризують "тренди сезону". Він відмітив, що законодавча ініціатива народного депутата України від "Народного фронту" Тетяни Донець, вбиває електронне декларування.

"Вчора Донець подала законопроект, який, в принципі, вбиває електронне декларування. Він не пройде, але це пробний "шарик", - як на це відреагує суспільство".Загрузка...

Оставьте первый комментарий