У Спеціальній контрольній комісії з питань приватизації відбулося засідання робочої групи щодо ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» та «Аграрний фонд».
Про це повідомляється на сайті Верховної Ради України. 

За підсумками розгляду Комісія вирішила у зв’язку із відсутністю належного врегулювання проблемних питань приватизації ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», зокрема щодо погодження приватизації державного пакету акцій підприємства з основним кредитором ПАТ «ДПЗКУ» - Ексімбанком Китаю, звернутися до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. з проханням провести службову перевірку щодо невиконання вимог чинного законодавства України стосовно термінів передачі пакету акцій ПАТ «Аграрний фонд» до сфери управління Фонду державного майна України для подальшої приватизації.

Щодо приватизації ПАТ «Аграрний фонд» слід зазначити, що Фондом державного майна України було прийнято рішення ще в грудні 2016 року про приватизацію пакету акцій розміром 100 відсотків, що належить державі у статутному капіталі ПАТ «Аграрний фонд», але до цього часу пакет акцій підприємства не передано до сфери управління Фонду державного майна України.Загрузка...

Оставьте первый комментарий