Шостка приймає народних депутатів ВРУ фото

Розпочалося виїзне засідання бюджетного комітету Верховної Ради України, яке вперше проходить в місті Шостка, Сумської області.

Член депутатської групи "Воля народу", народний депутат Ігор Молоток, на своїй сторінці в соціальній мережі наголосив, що це знакова подія і для Шостки, і для всієї Сумщини.

"Висловлюю щиру подяку керівництву комітету, моїм колегам-депутатам, що відгукнулись на пропозицію провести виїзне засідання комітету саме в Шостці. Сьогодні ми обговорюємо проблеми Шостки, серед них є і такі, які називають «вічними». Це, наприклад, дороги, забезпечення житлом, отрутохімікати, які знаходяться на території міста та району вже довгий час. Ми зібралися, насамперед, для того, щоб зламати цю традицію, щоб дати Шостці, Шосткинщині новий поштовх для розвитку" - сказав Ігор Молоток, голова підкомітету з питань соціальних програм державного бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Нагадаємо, що Комітет Верховної Ради України з питань бюджету на своєму засіданні 1 червня 2016 року розглянув звіт Кабінету Міністрів України про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» та висновки Рахункової палати щодо виконання Державного бюджету України за 2015 рік.

Згідно із звітом у 2015 році державний бюджет виконано за доходами у сумі 534.694,8 млн гривень, за видатками - 576.911,4 млн гривень, за обсягом повернення кредитів - 4.297,1 млн гривень та за обсягом надання кредитів - 7.248 млн гривень, з дефіцитом у сумі 45.167,5 млн гривень.

У процесі опрацювання звіту і поданих до нього документів з урахуванням висновків та інших матеріалів Рахункової палати за результатами здійснених нею заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту) у Комітеті з питань бюджету розроблено проект постанови Верховної Ради України «Про звіт про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», в якому парламенту пропонується звіт взяти до відома та надати доручення Кабміну щодо поліпшення управління бюджетними коштами для врахування у процесі виконання бюджету у 2016 році та при формуванні проекту бюджету на 2017 рік, включаючи врахування відповідних висновків і пропозицій Рахункової палати.Загрузка...

Оставьте первый комментарий