Ще один депутат виходить з фракції БПП фото

Віктор Чумак виходить з фракції "Блок Петра Порошенка" і має намір бути позафракційним депутатом.

4-го лютого, на вечірньому пленарному засіданні Верховної Ради відповідне оголошення зробив голова парламенту Володимир Гройсман.

Нагадаємо, що вже 28 січня нардеп заявляв журналістам про своє рішення. Депутат сказав:"Я виходжу з фракції і в НАПКА (Національне агентство з питань запобігання корупції - ІФ) я теж не йду".

Чумак зазначив, що після того, як парламент проголосує за дострокове зняття з нього повноважень депутата, відбудеться скасування результатів конкурсу стосовно обрання його членом НАПКА. "І звідси (з парламенту) приберуть, і звідти (з НАПКА) приберуть", - сказав він в кулуарах Верховної Ради.

"Я прийняв рішення, дуже складне для мене - вийти з фракції, бо вважаю неможливим знаходитися у фракції, в якої розходяться справи і слова, де спочатку звучать гучні заяви про боротьбу (з корупцією), а реальних справ немає, а людей , які виступають за реальні справи проти корупціонерів, починають дискредитувати ", - пояснив В.Чумак своє рішення.

"Дуже сумно, що саме фракція не дає голоси за найважливіші антикорупційні ініціативи, що саме фракція словами її голови (Юрія Луценка ) веде дискримінаційну кампанію проти антикорупційних законів", - додав парламентарій.

За словами депутата, підстав про дострокове зняття з нього депутатських повноважень немає, а за рішенням регламентного комітету стоїть бажання "видавити його з парламенту" за принципову позицію.

Нагадаємо, що регламентний комітет Верховної Ради проголосував за винесення "в зал" звернення В.Чумака про складання депутатських повноважень, приводом до якого стало його призначення членом Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПКА), оскільки закон забороняє народним депутатам поєднувати деякі посади.Загрузка...

Оставьте первый комментарий