Колишній командир батальйону "Айдар" Сергій Мельничук, який перебуває у званні народного депутата ВРУ VIII скликання, прогуляв без поважної причини майже половину засідань парламенту за рік.

Підполковник ЗСУ почав свою депутатську діяльність у якості члена фркції РПЛ та Заступника голови комітету ВРУ з питань національної безпеки та оборони. Згодом, після підпалу айдарівцями Міністерства оборони України, був виключений з фракції "Радикальна партія Олега Ляшка" "за дії, які дискредитують звання народного депутата України та порушення присяги народного депутата". Перейшов до групи "Воля народу" у березні 2015-го року.

Видання "Грушевського,5" проаналізувало парламентські успіхи айдарівця.melnychuk (4).jpg

Законодавчі інтереси Мельничука доволі різнопланові. Так, депутат став автором законопроектів у військовій сфері (7), запропонував нести зміни до Конституції (щодо визнання положень Римського статуту), також наполягав на підвищенні мінімальної заробітної плати у 2015-році. Крім того, намагався внести зміни до статті 3 Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо надання депутатам права перебувати на військовій службі під час дії особливого періоду).

Левова доля законопроектів відноситься до питання оподаткування та гарантій позичальника:

№1560 про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо податку з доходів фізичних осіб при реструктуризації боргів позичальників)
№1559 про додаткові гарантії захисту прав позичальників
№1558 про захист прав споживачів фінансових послуг від наслідків девальвації гривні

На даний момент, серед усіх законопроектів Мельничука, Верховною Радою був ухвалений, лише, колективний Проект Закону від фракції РПЛ, під номером № 1310 "Про внесення змін до статті 41 Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо кворуму загальних зборів акціонерних товариств з мажоритарними корпоративними правами держави)". 

Допомагають нардепу, за державний кошт, декілька помічників: Татаренко Зоя Павлівна, Хіренко Алла Василівна.

Відомо, Верховна Рада у червні зняла депутатську недоторканість з екс-комбата "Айдару". Він підозрюється у ряді злочинів. Генпрокуратура передала справу Мельничука до суду 1 жовтня 2015-го року.

Також Сергій Мельничук балотується  на пост мера Києва у порядку самовисування.
Загрузка...

Оставьте первый комментарий