Радикальна Партія припиняє переговори з коаліцією  фото

Лідер Радикальної Партії Олег Ляшко, заявив про припинення переговорів із коаліцією в Верховній Раді через відмову коаліційних сил сформувати нову угоду та уряд.

На своїй офіційній сторінці Facebook, лідер партії написав: «Фракції коаліції відмовили у врахуванні пропозицій Радикальної партії щодо формування нової Коаліційної угоди та, на її основі, нового професійного уряду. Замість обговорення програмових засад діяльності нової коаліції та уряду нам наполегливо пропонували звести розмову до банального поділу посад».

«Тому ми заявляємо про вихід із переговорного процесу у зв'язку із відмовою влади сформувати нову коаліцію та новий уряд, на чому ми наполягали. Ми не збираємося покривати імітацію реформ, кругову поруку і корупцію у владі та консервацію вкрай помилкової політики, яка загрожує Україні національною катастрофою» - зазначив Ляшко.

Також нардеп відзначив, що «Радикальна партія» не відступиться від своїх принципових позицій щодо нової коаліції, які стосуються відмови від особливого статусу Донбасу, мораторію на продаж с/г земель, не підвищення пенсійного віку, повного перезавантаження судової системи та відставки генпрокурора і голови Нацбанку.

У своїй заяві депутат заявив що покладає усю повноту відповідальності за невдачі сьогоднішньої політики на нинішню парламентську коаліцію, прем’єр-міністра і Президента.

Нагадаємо, що фракція Радикальної партії вийшла з парламентської коаліції 1 вересня 2015 року. У січні 2016 року О.Ляшко заявив, що фракція розглядає можливості знову долучитись до складу коаліції, але має ряд політичних та економічних умов.Загрузка...

Оставьте первый комментарий