Рада ухвалила проведення виборів 25 жовтня в об'єднаних територіальних громадах фото

Депутати ВРУ ухвалили закон щодо проведення місцевих виборів в об'єднаних общинах 25 жовтня.

Відповідно до закону «Про внесення змін в деякі законодавчі акти про організацію перших виборів місцевих рад і сільських, селищних, міських голів» №3008, ЦВК може назначати перші місцеві вибори 25-го жовтня 2015 року. За відповідне рішення проголосувало 227 народних депутатів. Закон вносить зміни в статті 14,24 ЗУ «Про місцеві вибори», та в статті 7,8,10 «Про добровольче об'єднання територіальних общин».


Так, у випадку прийняття сільськими, селищними, міськими радами рішення про добровільне об'єднання територіальних громад або у випадку відповідного рішення, прийнятого на місцевому референдумі, місцеві голови територіальних громад звертаються до ОДА з пропозицією звернутися до ЦВК для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів сільської, селищної, міської рад та відповідного голови.


Варто зауважити, що закон приймався з поспіхом, до оголошення старту виборчих перегонів, адже, за словами А.Парубія, об'єднанні територіальні громади Тернополя не призначали дату виборів.

Нагадаємо, що 5-го вересня офіційно розпочинається виборча кампанія на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня поточного року.Загрузка...

Оставьте первый комментарий