Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства у сфері державного нагляду (контролю)" №2531а. За відповідне рішення проголосували 238 народних депутатів.

Законопроект передбачає зменшення адміністративного тиску на малий та середній бзнес, створення прозорої та відкритої електронної системи державного нагляду (контролю), яка дозволить мати доступ до інформації про всі заходи державного нагляду (контролю). У пояснювальній записці до проекту говориться, що це, у свою чергу, сприятиме захисту від зайвого втручання посадових осіб контролюючих органів у діяльність суб’єктів господарювання при проведенні заходів державного нагляду (контролю).

Також, законопроектом запроваджується створення автоматизованої системи державного нагляду з інформацією про всі заходи державного нагляду (контролю). Також, посилюється відповідальність посадових осіб органів державного нагляду за не внесення або внесення недостовірної інформації до цієї системи. Документ зобов’язує органи державного нагляду (контролю) розміщувати на офіційних веб-сайтах нормативно-правові акти, дотримання яких перевіряється під час здійснення заходів державного нагляду (контролю).Загрузка...

Оставьте первый комментарий