Рада не проголосувала за зниження ціни на газ фото

Верховна Рада України не ухвалила у другому читанні та в цілому проект Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо здешевлення вартості газу для населення" №2835.

Законопроектом пропонується внесення змін до Податкового кодексу України, якими зменшуються ставки рентної плати за природний газ та встановлюється нульова ставка збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ на обсяги природного газу, що постачається для населення. На сьогодні ставка рентної плати за природний газ, що реалізується населенню, видобутий з покладів до 5000 метрів складає 70 відсотків від вартості, видобутий з покладів понад 5000 метрів – 14 відсотків. Поряд з тим, ставка рентної плати за природний газ, що реалізується промисловим споживачам або спрямовується на будь-яке інше комерційне використання, видобутий з покладів до 5000 метрів складає 55 відсотків від вартості, а видобутий з покладів понад 5000 метрів – 28 відсотків.

Законопроектом пропонується суттєво знизити ставку рентної плати за природний газ, що реалізується населенню, видобутий з покладів до 5000 метрів, встановивши її в розмірі 29% - на однаковому рівні із комерційним видобутком газу, та встановити нульову ставку збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ, що в сукупності з іншими заходами дасть змогу зменшити ціну на газ для населення.

Нагадаємо, що 6 жовтня, Верховна Рада України з другої спроби прийняла в першому читанні законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо здешевлення вартості газу для населення" №2835. За відповідне рішення проголосували 228 депутатів. Ініціатором даної законодавчої ініціативи є народний депутат України Юлія Тимошенко.Загрузка...

Оставьте первый комментарий