Раді знову пропонують розглянути відставку Яценюка фото

Сьогодні, 22 лютого, на сайті Верховної Ради з’явився Проект Постанови №4123 Про відставку Прем'єр-міністра України Яценюка А.П. Ініціатором  став народний депутат України Сергій Міщенко.

Депутат прокоментував свій законопроекта на своїй сторінці у Facebook. Серед причин, через які Міщенко наполягає на відставці прем’єр – міністра, він називає зниження доходів населення та сповільнення економіки держави.

Депутат пише: «Сьогодні зареєстрував Постанову №4123 «Про відставку Прем’єр-міністра України Яценюка А.П.». Робота уряду Прем’єра-камікадзе призвела до катастрофічного зростання тарифів (ціна на газ, холодну й гарячу воду, електрику виросли в кілька разів), знецінення національної валюти в 5 разів і відповідно зниження доходів населення у 4 рази. В Україні мінімальна заробітна плата стала в 5 разів менша, ніж, наприклад, у Гондурасі!»

Також Міщенко зазначає: «Не менш важлива причина відставки – тотальна недовіра населення до голови уряду А. Яценюка. Відповідно до опитувань соціологічної групи «Рейтинг», проведеному на початку 2016 року, 88 % українців не довіряють персонально Арсенію Яценюку. 94 % наших громадян не бачать жодних позитивів в економіці, 90 % не бачать результату в боротьбі з корупцією. 71% населення вимагає негайної відставки Яценюка».

Народний депутат висловлює незгоду із результатами голосування за відставку уряду, що відбулось 16-го лютого та наголошує на необхідності перегляду результатів і зміни прем’єр - міністра.

Читайте такжеЗа відставку уряду можуть проголосувати повторно

«Красномовним свідченням можливих корупційних зв’язків прем’єра Яценюка стало голосування за відставку уряду 16 лютого, яке уже названо олігархічною контрреволюцією й змовою олігархічних кланів. Показово, що за відставку Яценюка не проголосував також Опозиційний блок, який складається з соратників В. Януковича» - зазначає депутат.

Міщенко, переконаний, що подальше перебування на посаді Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка загрожує державі соціальною нестабільностю та зниженням економічної безпеки.

Нагадаємо, що 16 лютого Верховна Рада України кількістю 247 нардепів висловила недовіру уряду. Але натомість не підтримала відставку уряду, набравши лише 194 голоси з необхідних 226.

Сергій Міщенко, не перший депутат що висловив незгоду з результатами голосування. Раніше 17 лютого було зареєстровано два проекти постанови про повторне голосування за відставку Кабінету міністрів.
Загрузка...

Оставьте первый комментарий