Народні депутати, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, члени Кабінету Міністрів України, керівники судової гілки влади, представники дипломатичного корпусу, громадських організацій та засобів масової інформації взяли участь в Урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди 100-річчя Української революції 1917-1921 років.


Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зазначив. що "поразка української революції 1917-1921 років призвела до утворення найстрашнішої, найкривавішої імперії в історії людства – імперії зла, яка знищила десятки мільйонів людей, поневолила десятки вільних країн, перетворивши їх на рабські колонії. Україна втратила тоді державність, а вже за 15 років українці пережили Голодомор-геноцид».

"Сьогодні, як ніколи, ми маємо засвоїти уроки сторічної давнини і зробити висновки: Україні потрібна єдність, боєздатна армія… Ворог у нас той самий - московська орда, підступна і смертоносна, і методи ті ж самі - розсварити, розділити, спалити і знищити", - заявив Парубій.

За словами Парубія зараз на сході України "незламною стіною стоять тисячі наших солдатів - і ворог їх панічно боїться, бо знає, що рано чи пізно будуть повернуті окуповані український Крим і український Донбас". За його словами, зараз іде сучасна російсько-українська війна - і для перемоги "ми маємо бути разом, бо ворог, як і 100 років тому, у нас один".

На урочистому засіданні виступили Верховний Архієпископ Української Греко-католицької церкви Любомир Гузар, голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України 

Голова Верховної Ради України після виступів запросив учасників урочистого засідання відвідати виставки «100 років Першого Українського Парламенту» та «Українська мить. Видатні постаті Української національної революції 1917-1921 років».Загрузка...

Оставьте первый комментарий