Сьогодні розпочався робочий візит спікера Верховної Ради України Андрія Парубія до Японії.

Про це Парубій написав на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

"У перший день - на запрошення командування Морських сил Самооборони Японії відвідав морську базу у місті Йокоску і корабель Терудзукі. На борту флагмана Морських сил Японії - корабля "Терудзукі" обговорили з віце-адміралом Кадзукі Ямасітою - Головнокомандувачем морськими силами Самооборони Японії, питання військової співпраці. Я переконаний, що зовсім скоро посилиться співпраця та обмін досвідом між Морськими силами Самооборони Японії та Військово-морськими силами України" - зазначив Парубій.

За словами спікера після екскурсії по діючому флагману "Терудзукі" японські колеги провели екскурсію на кораблі, який зараз перетворений на музей - "Мікаса". Легендарний бойовий броненосець - "Мікаса" був флагманом японського флоту у 1904-1905 роках, коли японські самураї на морі знищили російський імперський флот.

"Хоч Японія і далеко від України, але ми маємо багато речей, які нас об'єднують, зокрема і спільний ворог - глобальна загроза всього вільного світу - Путінська Росія. Для наших японських союзників важливий досвід, який здобули українські Збройні сили у гібридній війні з російським імперіалістом" - підсумував голова Верховної Ради.Загрузка...

Оставьте первый комментарий