Перший заступник Голови ВРУ Андрій Парубій доручив, щоб усі профільні парламентські комітети до 3 листопада провели засідання і опрацювали поправки до законопроектів на виконання Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України, аби наступного четверга ці документи були прийняті у другому читанні, повідомляє прес-служба парламенту.

За словами Парубія, комітети з питань запобігання і протидії корупції та з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності до наступного вівторка повинні розглянути "усі поправки, внести їх до Апарату Верховної Ради, щоб наступного четверга - у крайній термін для прийняття рішення - ми змогли ці законопроекти прийняти у другому читанні".

Він наголосив, що досягнуто домовленості стосовно того, що усі зацікавлені відомства будуть "надзвичайно активно працювати - і комітети, і Уряд, і антикорупційні громадські експертні діячі" для виконання Плану дій щодо візової лібералізації.

За повідомленням прес-служби ВРУ, у засіданні взяли участь керівники і члени профільних Комітетів Верховної Ради, урядовці, представники Генеральної прокуратури, експерти.Загрузка...

Оставьте первый комментарий