Опубліковано скандальний діалог Абромавічуса та Пасішника  фото

У своєму блозі на "УП" депутат Сергій Лещенко опублікував скріншот листування у Viber між міністром економіки Айварасом Абромавічусом і виконавчим директором "Нафтогазу" Андрієм Пасішником. В діалозі сказано, що саме Ігор Кононенко пропонував Пасішнику посаду.

Лещенко пише, що у Абромавічуса збереглися повідомлення, які після початку скандалу Пасішник видалив із загального діалогу, не знаючи, що міністр економіки завбачливо встиг зробити копії.

В ході опублікованого листування, Пасішник повідомляє Абромавічусу, що пропозиція стати заступником міністра йому «надійшла від команди Петра Олексійовича». «Мене запрошував до себе Кононенко» - пише директор «Нафтогазу».

2e0db6b-2d4bc-image05.jpg

Комментучи опублікований діалог, Лещенко у своєму блозі намагається пояснити сутність скандалу. Він пише: «Контроль над оперативним управлінням державної "Укргазвидобування" є запорукою заробітку для депутатів. Головою компанії став непов'язаний з "Волею народу" Олег Прохоренко, а його першим заступником – Олександр Романюк, які почали "чистку" в компанії, що за півроку дозволило заощадити півмільярда тільки на закупівлях. Нові менеджери почали розривати депозит з банком Москаленка-Єремеєва, скасували поставки обладнання за завищеними цінами, а минулого тижня розірвали договори про спільну діяльність»

"Ціною подальшої участі "Волі народу" в ролі неформального члена коаліції мала стати поява близької їм людини у сфері контролю над "Укргазвидобуванням". Такою людиною і є заступник голови правління "Нафтогазу", колишній помічник Єремеєва і екс-співробітник підприємств групи "Континіум" Андрій Пасішник", - додав він.

«Пасішник, проявив себе бійцем в протистоянні з Коломойським у 2015 році, захищаючи "Укртранснафту" від метастазів олігархічного клану, через рік сам опинився розмінною монетою в іграх нових господарів життя» - пише нардеп.

Депутат стверждує, що «саме Кононенко було доручено провести Пасішника на пост заступника міністра економіки, що відповідає за "Нафтогаз" і "Укргазвидобування". Саме через Кононенко в обхід Абромавічуса було вирішено це питання. Саме це прізвище соратника президента Пасішник згадує в своєму ключовому доказі політичної корупції – вайбер-повідомленні міністру економіки. Повідомленні, яке він поспішно видалив після того, як спалахнув скандал».

Підсумувавши усі факти скандалу, Сергій Лещенко зазначає: «З огляду на те, що довести політичні договорняки завжди дуже складно, ці повідомлення показують насправді, як робиться українська політика. Після чату з Пасішником Абромавічусу надійшов "контрольний" дзвінок від керівництва адміністрації президента для прискорення кадрових рішень».Загрузка...

Оставьте первый комментарий